Events

Select event terms to filter by
Monday March 19, 2018
Start: 18:15
End: 21:00

Tuesday April 3, 2018
Start: 18:15
End: 21:00

Nærmere følger

Saturday April 14, 2018
Start: 16:32
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Sunday April 15, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Monday April 16, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Tuesday April 17, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Wednesday April 18, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Thursday April 19, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Friday April 20, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Saturday April 21, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Sunday April 22, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Monday April 23, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Tuesday April 24, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Wednesday April 25, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Thursday April 26, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Friday April 27, 2018
(all day)
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Saturday April 28, 2018
End: 16:32
Start: 14 Apr 2018 - 16:32
End: 28 Apr 2018 - 16:32
BORNHOLM RUNDT 2018
Søndag d. 26. August
 
Sunday May 6, 2018
Start: 07:00
End: 16:59

 I forbindelse med afholdelse af TV ØST løb den 6 maj 2018 har vi brug for mange hjælpere dels på dagen , men også torsdag, fredag og lørdag op til løbet.

Book gerne dagen og hjælp jeres klub

Med venlig hilsen

Jytte Haak

jytte@haak.dk

2245 6481

Syndicate content